ما شرکتی پیشرو در زمینه بازرگانی هستیم .

شرکت تولیدی بازرگانی آرمان زرین پاسارگاد

شرکت تولیدی بازرگانی آرمان زرین پاسارگاد با سال ها سابقه درخشان در زمینه تولید ماشین آلات صنعتی، صادرات و واردات، ترخیص و حمل کالا، مشاوره امور مالی و خرید ارز، منبع یابی و خرید کالا و ارائه خدمات بازرگانی داخلی و خارجی در تمامی گمرکات کشور، آماده به خدمت می باشد.
ما با در اختیار داشتن کادر مجرب در زمینه تجارت بین الملل، جهت ارائه هر چه بهتر خدمات بازرگانی به شما تجار عزیز، اعلام آمادگی میکنیم.
آرمان زرین پاسارگاد در تلاش است؛ با استفاده از دانش و تجربه چندین ساله خود، با مناسب ترین هزینه و حفظ منابع اقتصادی، کالای شما را ترخیص نماید.

درخواست مشاوره

شرکای تجاری شرکت آرمان زرین پاسارگاد

شرکت آرمان زرین پاسارگاد در حاشیه مشارکت با شرکای تجاری خود در چین، عمان، قطر و امارات، در حال گسترش همکاری ‌های سودمند و ایجاد فرصت ‌های جدید در بازارهای جهانی می باشد. در چین، شراکت ‌های استراتژیک ما با تولیدکنندگان معتبر و تجار بزرگ در بازارهای گوناگون، امکان دسترسی به تنوع بالای محصولات و خدمات را فراهم می ‌کند. همچنین، در عمان، قطر و امارات، ارتباطات قوی با شرکت ‌های محلی و تعامل فعّال با بازارهای منطقه ایجاد کرده ‌اند، که به ما امکان می ‌دهد بهترین فرصت ‌ها و راهکارها را به مشتریان ارائه دهیم. تعهد ما به همکاری بلند مدت و ارتقاء مستمر روابط با شرکای تجاری در این کشورها، ما را به یک نهاد قابل اعتماد و معتبر در بازارهای بین ‌المللی تبدیل کرده است.

چین
امارات
عمان
قطر

چین

امارات

عمان

قطر

آیا به دنبال کارشناس بازرگانی هستید؟

X