ثبت سفارش کالا

تا پیش از سال ۹۸، روند اخذ مجوز ثبت سفارش کالا به صورت دستی انجام و پروسه طولانی تری را طی می کرد. از این زمان، سامانه جامع تجارت ایران راه اندازی شده و فرآیند الکترونیکی سرعت و راحتی دریافت این مجوز را افزایش داد و به منظور تسهیل فرآیندهای ثبت سفارش واردات کالا به کشور توسط اشخاص حقیقی و خصوصی، تمامی فرآیندهای ثبت سفارش کالا از حالت دستی به حالت الکترونیکی تغییر پیدا کرد.

تمامی فرآیندهای مربوط به امور تجارت خارجی از جمله سامانه جامع امور گمرکی، سامانه جامع حمل و نقل، سامانه جامع انبارها، سامانه شناسه کالا، سامانه سنجش اعتبار و همچنین پرتال ارزی و یکپارچه سازی معاملات ارز نیمایی در این سامانه صورت می پذیرد.

ثبت سفارش واردات کالا یکی از اولین و مهم ترین اقداماتی است که هر تاجر و بازرگانی باید پیش از انجام فرآیندهای واردات کالا به آن توجه نموده و زمان و دقت کافی برای انجام این پروسه اداری صرف نماید. در واقع ثبت سفارش واردات کالا فرآیندی است که طی انجام آن تاجر یا بازرگان سندی را از سیستم وزارت بازرگانی کشور دریافت می کند که نشان می دهد، واردات کالا قانونی بوده و تحت نظارت سازمان های ذیربط به انجام رسیده است.

بنابراین ثبت سفارش واردات کالا و همچنین دریافت پیش فاکتور از فروشنده کالا اولین گام در زمینه ی واردات کالا شناخته می شوند.

همانطور که می دانید روند انجام فرآیندهای مربوط به واردات کالا به وسیله ی وارد کننده آن یا حق العمل کار گمرک (یا ترخیص کار رسمی گمرک) انجام می شود؛ بنابراین چنین فردی لازم است که با تمام مراحل ثبت سفارش واردات کالا نیز آشنا باشد و همچنین اسناد و مدارک مورد نیاز این پروسه اداری را بشناسد، پس بهترین کار در این زمینه مراجعه به متخصصین و مشاورین امور بازرگانی است، چرا که این افراد با تمام مراحل ثبت سفارش کالا آشنا بوده و قوانین و مدارک مورد نیاز برای انجام این پروسه اداری را به خوبی می شناسند.

بنابراین به طور کلی لازم است که پیش از هرگونه اقدامی در زمینه ی ثبت سفارش واردات کالا به یک شرکت بازرگانی معتبر مراجعه نموده و از متخصصین و مشاورین در این زمینه راهنمایی بخواهید تا تمامی روند ثبت سفارش کالای شما به درستی و قانونی به انجام رسد که در این زمینه توصیه ی ما به شما شرکت بازرگانی آرمان زرین می باشد.

تیم حرفه ای و متخصص ما

شرکت آرمان زرین پاسارگاد خدماتی سریع، آسان و قابل اعتماد را ارائه می‌دهد تا فرآیند تامین کالاهای شما تسهیل شود. سیستم ما با برخورداری از رابط کاربری قابل دسترسی و کاربر پسند، به شما این امکان را می‌دهد که به سادگی سفارش‌های خود را ثبت و پیگیری نمایید. تیم ما از تخصص در تجارت الکترونیک و فرآیندهای اتوماسیون استفاده می‌کند تا از سرعت و دقت بالایی در پردازش سفارشات شما برخوردار باشد. با اینکه فرآیند ثبت سفارش در این مجموعه ساده است، اما ما همواره آماده‌ایم تا به شما در هر مرحله از این مسیر کمک کنیم تا اطمینان حاصل کنید که سفارشات شما با دقت و به موقع انجام می‌شوند.

سفارش کالا
ثبت سفارش کالا

چرا خدمات ما را انتخاب کنید؟

بازرگانی آرمان زرین پاسارگاد را برای ثبت سفارش کالا انتخاب کنید زیرا تضمین می‌شود که فرآیند ثبت سفارش شما به سرعت و با دقت بالا انجام می گیرد. سیستم ما با رابط کاربری ساده و قابل دسترسی، این امکان را به شما می‌دهد که به سهولت سفارشات خود را ثبت کنید و وضعیت پیگیری آنها را مشاهده نمایید.
تعهد ما به ارائه خدمات سفارش‌دهی سریع و موثر، باعث می‌شود که شما بتوانید به صورت بهینه‌تر از زمان و انرژی خود استفاده کنید. با تکنولوژی‌های نوین ما، فرآیند ثبت سفارش به شکلی هوشمندانه و به‌روز انجام می‌شود تا به شما اطمینان دهیم که هر گام از این مسیر، ساده و موثر خواهد بود. با انتخاب بازرگانی ما، به یک پارتنر قدرتمند برای فرآیند ثبت سفارش خود دست یافته و از یک تجربه سفارش‌دهی بهینه و به‌روز بهره‌مند خواهید شد.

X