منبع یابی و خرید کالا

منبع یابی با معادل انگلیسی سورسینگ به معنای پیدا کردن بهترین منابع و تامین کنندگان است که با هزینه های بصرفه کالا و خدمات با بهترین کیفیت ممکن به دست خریدار برساند. اگر در مورد سورسینگ دانش کافی نداشته باشید، ممکن است کالای تقلبی یا بی کیفیت، یا با هزینه بیشتر از بازار خریداری کنید و دچار ضرر مالی شوید.

سورسینگ کالا یا منبع یابی شامل فرآیند بررسی، انتخاب و مدیریت تامین کنندگانی است که می توانند ورودی های موردنیاز یک سازمان را برای اجرای روزانه فراهم کنند.

منبع یابی وظیفه انجام تحقیق، ایجاد و اجرای استراتژی، تعریف معیارهای کمیت و کیفیت و انتخاب تامین کنندگانی است که این معیارها را برآورده می کنند.

 در بازرگانی یا تجارت، منبع یابی به فرآیندی گفته می شود که در آن شخص حقیقی یا حقوقی تامین کننده محصول یا کالا به بررسی تمامی تامین کننده ها از تمام جهت نظیر قیمت، اعتبار برند، اصالت کالا و مواردی از این دست می پردازد و بهترین کالا را متناسب با نیاز تقاضا کننده از میان آنها برمی گزیند.

به طور معمول، منبع یابی، یافتن مناسب ترین تامین کننده ای است که کیفیت کالا یا خدمات را با قیمتی ارائه می کند که به صاحب کسب و کار حاشیه سود مورد نیاز آنها را می دهد.

قبل از اینکه بتوانید کالا را تهیه کنید، ضروری است تمامی تامین کنندگان احتمالی را پیدا کنید. در حالی که بیشتر رهبران کسب‌وکار عمدتا بر روی مزایای کاهش هزینه منابع استراتژیک تمرکز می‌کنند، در بازار رقابتی امروزی، شرکت‌های پیشرو شروع به ایجاد ارزش کرده‌اند و در عین حال کاهش هزینه را نادیده نمی‌گیرند.

پارامتر های مهم سورسینگ کالا و منبع یابی چیست؟

-بهترین کیفیت کالای درخواستی(بررسی انواع برندها همراه با گارانتی های آن ها)

-مناسب ترین قیمت کالای درخواستی و مقایسه قیمت با کالای مشابه داخلی

-سریع ترین زمان تولید و تحویل کالا

-امن ترین روش های خرید

-بررسی رزومه کاری و حسن انجام کار ساپلایر های چینی

-خرید از تولید کننده اصلی و کارخانه های درجه یک چینی برای حذف کردن واسطه

دپارتمان شرکت بازرگانی آرمان زرین پاسارگاد افتخار دارد  با به کارگیری نیروهای متخصص در ایران و به کارگیری کارگزاران خود در خارج از کشور، منابع مفیدی را در اختیار مشتریان محترم قرار دهد.

تیم حرفه ای و متخصص ما

ما در بازرگانی آرمان زرین پاسارگاد با افتخار به عنوان یک همکار در تأمین نیازهای شما از منابع جهانی معتبر حضور داریم. تیم ما از تخصص بالا در منبع‌یابی، ارتباطات فعّال با تأمین‌کنندگان برجسته، و قدرت بالا در مذاکرات قیمت و شرایط تجاری بهره‌مند است. با دقت و دانش فنی، ما تأمین کننده‌های با کیفیت و قابل اطمینان را انتخاب کرده و در فرآیند خرید، از مراحل ابتدایی تا تحویل کالا، همراه شما هستیم. با بهره‌گیری از شبکه گسترده منابع و مهارت در انجام مذاکرات موثر، تضمین می‌کنیم که به بهترین شکل ممکن از این فرصت‌های جهانی بهره‌مند شده و نیازهای خرید کالاهای شما با شرایط ایده عال رقابتی برطرف گردد.

خرید کالا
منبع یابی و خرید کالا

چرا خدمات ما را انتخاب کنید؟

برای منبع یابی و خرید کالا بازرگانی آرمان زرین پاسارگاد را انتخاب کنید چرا که ارائه‌دهنده‌ای مطمئن و موثر در فرآیند تأمین نیازهای شما می باشد. تیم ما از تخصص فنی و تجاری برجسته در زمینه پیدا کردن منابع و انجام مذاکرات با تأمین‌کنندگان معتبر برخوردار است. ما به عنوان یک شریک قابل اعتماد، تلاش می‌کنیم تا نیازهای خرید شما را با دقت بالا و بهترین شرایط تجاری برآورده سازیم.
تعهد ما به ارائه خدماتی انعطاف‌پذیر و سفارشی، به شما این اطمینان را می‌دهد که هر مرحله از فرآیند خرید با دقت و توجه بیشتری انجام خواهد شد. با توجه به شبکه گسترده منابع و ارتباطات فعّال با تأمین‌کنندگان، تضمین می‌کنیم که شما از بهترین انتخاب‌ها و مزایا در بازار جهانی بهره‌مند خواهید شد. با انتخاب بازرگانی ما، به یک شریک قدرتمند برای تأمین کالاهای خود دست یافته و از بهره‌وری بیشتر در فرآیند خرید لذت خواهید برد.

X